Inne

Jakie akcesoria szpiegowskie mamy do wyboru?

Zainteresowały Cię akcesoria szpiegowskie? Nie wiesz, co masz do wyboru? Poniżej przedstawiamy Ci kilka propozycji, które koniecznie powinieneś wziąć pod uwagę. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Karty pamięci

Bardzo szeroką grupę produktów stanowią również karty pamięci, czyli rozwiązania, które zapewnią odpowiednie miejsce do zapisu danych. Co ciekawe, karty pamięci oferowane są o bardzo różnych parametrach, więc każdy z nas może zdecydować, co dokładnie wykorzystamy. Na pewno takie akcesoria szpiegowskie sprawdzą się w nowym sprzęcie oraz w starszych urządzeniach audio-wideo. Nie ma zatem znaczenia, czy wybór padnie na dyktafon cyfrowy, czy też na dyktafon płytkowy, ponieważ najlepsze karty pamięci dedykowane są do obu rozwiązań.

Pokrowiec blokujący fale radiowe

Innym, ale jakże ciekawym akcesorium szpiegowskim okazuje się pokrowiec blokujący fale radiowe. To innowacyjne rozwiązanie, które zachowuje się jak klatka Faradya i uniemożliwia zeskanowanie kodów z urządzeń schowanych w jego wnętrzu.

Co ważne, tego typu akcesoria szpiegowskie są w stanie blokować aż do 99,9% sygnałów wychodzących i przychodzących. Jeśli zatem wybór padnie właśnie na etui blokujące, to możemy być pewni, że się nie zawiedziemy, zwłaszcza że zapewnia odpowiednią ilość miejsca na pomieszczenie kart płatniczych oraz telefonu 5-7 calowego.

Słuchawki nauszne

Przeglądając akcesoria szpiegowskie, nie sposób przejść obojętnie obok słuchawek nausznych. Najlepsze produkty z tej kategorii zostały wyposażone w 40 mm przetworniki oraz wzbogacone o zakres częstotliwości od 5 do 29000 Hz, więc można liczyć na bardzo dobrze brzmienie dźwięku i to także przy odtwarzaniu najniższych tonów. Do tego słuchawki nauszne można regulować, więc nie będzie trudności z dopasowaniem ich do swoich potrzeb.

Baterie i akumulatory

Bardzo szeroką grupę akcesoriów szpiegowskich stanowią baterie i akumulatory. Dedykowane są do wszystkich sprzętów, które można nabyć w profesjonalnym sklepie detektywistycznych, a więc do dyktafonów, kamer oraz posłuchów. Na pewno warto się nimi zainteresować, ponieważ to solidne i jakościowe ogniwa, które zostały tak przygotowane, by wydłużyć czas pracy danego urządzenia bez konieczności podłączenia do sieci. To optymalne rozwiązania do zasilania elektronicznych urządzeń szpiegowskich, więc na pewno warto przyjrzeć im się nieco bliżej.

Magnesy neodymowe

Na tym nie kończą się nasze możliwości, ponieważ do wyboru czekają także magnesy neodymowe, czyli rozwiązania dedykowane są do montażu lokalizatora GPS na zewnątrz pojazdu. Tego typu akcesoria szpiegowskie charakteryzują się dużą mocą oraz tym, że są w stanie udźwignąć całkiem spory ciężar.